بسم الله الرحمن الرحیم


پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ الفب
آرشیو وبلاگ
      درد


یا الله یا محمد یا امام علي یا حضرت فاطمه یا امام حسن یا امام حسين يا امام سجاد یا امام محمد باقر یا امام جعفر صادق یا امام موسي کاظم یا امام رضا یا امام محمد تقي یا امام علي النقي یا امام حسن عسکري یا صاحب الزمان (عليهم السلام)
اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم
بدحجاب نویسنده: الفب - جمعه ٢٤ خرداد ۱۳٩٢

از پیامبر (صلى الله علیه وسلم) روایت شده که زنان بظاهر پوشش دار اما در واقع عریان که موی سرشان بمانند کوهان کج شتر است ملعون و مورد نفرت خدا هستند.

1-وقتی زنی بخاطر اینکه موهایش را مثل کوهان شتر بسته مورد لعن خداست پس وای به حال زنان امروزی

2-گناه در خلوت داریم و گناه در اجتماع

کسی که گناه در اجتماع می کند  با این کارش بی ارزش بودن حرام الهی را در جامعه القا می کند و خواسته یا نا خواسته به جنگ با خدا میرود که این  کمک به ابلیس است

3- بد حجابی زنان این را در جامعه القا می کند که به چیزهایی که علمای دین  گفته اند (که طبق نظر ائمه علیهم السلام و قرآن گفته اند) لزومی ندارد که حتما عمل کنید  یعنی اینرا القاء می‌کند که لزومی ندارد به قرآن و سخنان ائمه عمل کنید.

4- عده ای میگویند در زمان رضا شاه بد حجابی بیشتر بود یا الآن بیشتر است

اولا امر به معروف و نهی از منکر که به کلی فراموش شده  است

دوما رضاشاه مردم را مجبور میکرد ولی الان هیچ جبری در کار نیست  

سوما <اکثر بد حجابان (فرزندان) همان افرادی هستند که در زمان رضا شاه حاضر شدند بی حجاب شوند> و الآن با فراهم شدن زمینه حجاب از سر برداشتند

چهارما وضع مردم بهتر شده چون ثروت ریشه همه ی شهوت هاست و بد حجابی زنان هم به خاطر شهوتشان است چون می خواهند بدنشان را به دیگران بنمایانند چون به خیال خود جذابتر میشوند(البته به چشم هوس بازان جذابند)

پنجما در زمان رضا شاه شبکه های مبتذل ماهواره ای نبود.

5-از بد حجاب بوی تعفن گناه بلند میشود و مورد لعن خداست.(البته توجه کنید که نفرت خدا هم مراتبی دارد و اگر غیر از این بو د یعنی  اگر لعن خدا برای همه یکسان بود در نتیجه عذاب خدا هم برای همه یکسان می شد.)

6-اولین ضرر بدحجاب برای خود اوست بدحجابی لحظه به لحظه او را تیره تر می کند او را از خدا دورتر می کند و موجب میشود گناه خود را هم تو جیه کند یعنی بگوید بدحجابی اشکالی ندارد.که در جواب او باید گفت : آیا منظورت این است که خدا اشتباه کرده که حکم حجاب داده؟

7-با بد حجابی خود را برای زنا یا لواط آماده نکنید

 (مطالب زیر را به این دلیل می‌نویسم تا بد حجابان بفهمند چگونه با بد حجابی شان فساد را در جامعه زیاد می کنند.)

 زنان و مردان بد حجاب و بی حجاب با به نمایش گذاشتن اندامشان خود را آماده ی زنا و لواط می کنند.

دو گونه زنا و لواط داریم.

یکی بصورت عملی و انجام این عمل قبیح با یکدیگر است که ممکن است برای برخی بدحجابان اتفاق نیفتد.

صورت دوم ، این است که انسان در ذهن خود به کسی علاقه‌مند می‌شود و در ذهن با او زنا یا لواط می کند.که بسیار قلب را تیره می‌کند و قلب را جنب می‌کند که ممکن است قلب این افراد دائم الجنب شود یعنی همیشه به فکر زنا و لواط باشند و مدام به دنبال چشم چرانی و ماهواره دیدن و … باشند، و می‌تواند مقدمه ی خود ارضائی و زنا و لواط به صورت عملی شود.

مورد دوم برای همه ی کسانی که بیماری شهوت دارند بلا استثناء اتفاق افتاده و می‌افتد و حتی برخیشان در خواب هم راحت نیستند و مدام در خواب در حال این عملند.

اگر شک دارید که سخنم درست یا نه بروید از افرادی به دنبال دختر بازی و پسر بازی هستند بپرسید آیا همچین حالتی دارند یا نه؟ از آن‌ها بپرسید آیا یک لحظه میتوانند فکر جنابت را از قلبشان دور کنند یا نه؟

بروید از کسانی که به دنبال فیلم‌های مبتذل و دیدن ماهواره و خود ارضایی هستند بپرسید که از کجا در این هلاکت افتادید و این بدبختی تان از کجا شروع شد؟ آیا این نبود که به عکس یک بد حجاب نگاه کردید؟ آیا این نبود که اندام یک بدحجاب در خیابان موجب شد آتش شهوتتان زبانه بکشد ؟

این‌گونه بیماران برای زنا کردن در خیالات خود به کسی نیاز دارند که شهوتش را تحریک کند.

بدحجاب با به نمایش گذاشتن اندام خود خواسته یا ناخواسته شهوت آن فرد بیمار را تحریک می‌کند

و آن فرد بیمار با دیدن این بی حجاب تحریک می‌شود و به او علاقه‌مند می‌شود و در ذهن خود با او این عمل قبیح را انجام می دهد.که این کار میتواند تمرینی برای زنا بصورت عملی باشد.

پس در حقیقت بد حجاب با به نمایش گذاشتن خود ، خواسته یا ناخوسته بدنش را برای این افراد آماده کرده است. و چون با بد حجابی اش موجب تیرگی قلب انسانی شده است ، به او ظلم کرده که در نتیجه موجب تیره شدن قلب خودش هم میشود.

این بدحجابی ممکن است به ضرر خودش هم تمام شود و باعث شود به زور از طرف کسی مورد تجاوز واقع شود،و بداند که آن شخصی که به او تجاوز کرده ، میوه ی بی توجهی همین بدحجابان و بی حجابان داخل و خارج است(منظور از بی حجابان خارج برنامه‌های مبتذل ماهواره ای است).

چون زنا کار از اول که زنا کار خلق نشده بود. نگاه کردن به اندام بدحجابان و بی حجابان بود که آتش شهوتش را صدچندان کرد!

درمان کسانی که این بیماری را دارند نگاه نکردن به اندام بدحجاب است.

اگر این بیماران نگاهشان را کنترل نکنند حتی اگر هزار زن حلال هم داشته باشند باز هم با دیدن اندام بدحجابی دیگر در ذهن خود به سمت او متمایل می‌شوند که ممکن است کاربه عمل هم بکشد.

اگر بدحجابان حجاب را رعایت کنند هم خود را از گناه و تیره شدن نجات داده‌اند و هم فضای جامعه را پاک نگه می‌دارند ، که نتیجه ی پاک شدن فضای جامعه درمان شهوت این بیماران است.که اگر بد حجابان حاضر به رعایت حجاب نشوند ، این بیماران باید برای درمان خود محل زندگی خود را عوض کنند.

ای بدحجابان

آیا دوست ندارید با حجاب این مشکلات را از جامعه برطرف کنید؟

چرا تیشه به ریشه حیات ابدی خود و دیگران می زنید؟

  نظرات ()
کلمات کلیدی وبلاگ علم (۱۳) دین (۱۱) بدحجاب (۱۱) عالم (٩) ظلم (٧) خدا (٧) آمریکا (٦) امر به معروف و نهی از منکر (٦) معصومین علیهم السلام (٦) دوست و دشمن خدا (٥) ریش (٥) هدف خلقت (٥) شیطان (٥) دانشگاه (٥) عشق (٤) دنیا (۳) شاه (۳) شیعه (۳) کافر (۳) ظهور (۳) غیبت (۳) حماقت (۳) یک جمله معروف (۳) تارنگار (وبلاگ) (٢) به ضرر گوینده اش (٢) توبه (٢) تهمت (٢) روحانی (٢) عبادت (٢) زیبایی (٢) گناه (٢) سوءظن (٢) مال حرام (٢) مهاجرت (٢) رفیق (٢) کربلا (٢) آدم (٢) پیشرفت (٢) نفس (٢) انقلاب (٢) ازدواج (٢) قرآن (۱) صبر (۱) دعا (۱) ایمان (۱) اسرائیل (۱) توکل (۱) شهادت (۱) تربیت (۱) فرهنگ (۱) اسلام (۱) استاد (۱) درد (۱) عزاداری (۱) روزی (۱) اعتماد به نفس (۱) بهشت (۱) سخنرانی (۱) شهوت (۱) زهد (۱) خیانت (۱) عذاب (۱) حالات (۱) بیانات رهبر (۱) سن تکلیف (۱) سوال مهم (۱) پرحرفی (۱) کرسی آزاد اندیشی (۱) اختلاط زن و مرد (۱) آزاده گی (۱) زشتی (۱) مجتهد (۱) انحراف (۱) علما (۱) برهنگی (۱) قضاوت (۱) پیامبران (۱) دشمن (۱) بندگی (۱) آزمایش (۱) آبرو (۱) آخرت (۱) تعصب (۱) اسارت (۱) ایستادگی (۱) تقوا (۱) جبر یا اختیار (۱) غرور ابلیس (۱) صحبت با حیوانات (۱) پاسخ به نظر (۱) سرگرم کردن مردم (۱)
مطالب اخیر سخننان آیت الله دستغیب (ره) در مورد علم واقعی و اهمیت فراگیری آن در ماه رمضان اگر کسی به مستحبات عمل نکرد بی دین نیست! تفسیر حدیث النظافة من الایمان ریش گذاشتن سنت حضرت ابراهیم (سلام خدا بر او) است آیا در زمان شاه مردم دیندارتر بودند؟ از دشمنان امام حسین (ع) (رضا شاه و پسرش) حمایت نکنید دانشمندان غربی همگی جیره خوار اهل بیت علیهم السلام هستند داستان قرآن کوچک نیمه سوخته(در مورد زنانی که بد حجاب میشوند) عقب افتادن ازدواج زنان ایراداتی به نظام دانشگاهی جهان