چادر سر کردن در حرم ها --- مطالبی در مورد بدحجاب

خوشبختانه حرم معصومین و امام زاده ها علیهم السلام موجب شده برخی زنان بدحجاب حداقل سالی یکبار چادر سر کنند .

البته ناگفته نماند برخی از این بدحجابان فقط داخل حرم چادر می پوشند و بیرون حرم چادر را کنار می گذارند.چون حرمتی برای شهرهای مذهبی قائل نیستند و این رفتارشان کم کم موجب بد حجاب شدن اهالی همان شهر هم می شود و نوعی تبلیغ به بدحجابی است.البته ممکن است بگویند من همچین نیتی نداشتم که بد حجابی را رواج دهم که نیتشان چیزی را عوض نمی کند آنها چه بخواهند چه نخواهند بد حجابی را رواج می دهند.(این چیزها را قبلا هم گفتم این چیزها مدام باید تکرار شود چون یکبار گفتن برای اکثر افراد که غافل اند بی تاثیر است.)

هر کس که تبلیغ به رها کردن دین یا یکی از احکام دین کند به اندازه ی خود با شیطان همکاری کرده است.

شیاطین دو گونه اند،از جن و انس اند.

به نظر من خطر شیاطین انس از جن هم بیشتر است چون شیاطین جن فقط وسوسه می کنند ولی شیاطین انس مانند بدحجابان با تکرار گناه (مثلا بد حجابی) در جلوی چشم دیگران کم کم آنها را هم به گناه عادت می دهند و یکی از مهم ترین ابزار شیاطین جن هستند.

برخی فیلمهای سینمای ایران هم موجب ترویج بدحجابی می شود که در اکثرشان  از زنان زیبارو استفاده میکنند. که کسانی که حجاب و عفاف برایشان مهم است مدام باید به این موضوع هم توجه کنند.

اینهمه در تلویزیون ایران برای حجاب  تبلیغ می کنند که مثلا زن یک تار مویش هم نمایان نباشد که با نشان دادن یک زن بدحجاب در فیلم سینما همه ی این تبلیغات بی اثر میشود.مثل گاوی که وقتی او را دوشیدند با یک لگد همه ی شیرها را بریزد.

 اگر برای حجاب ارزش قائلید همیشه بدحجابان را تشویق به حجاب کنید.

/ 0 نظر / 44 بازدید