از بین بردن آدمیت

این  مطلب در مورد این است که حواسمان را جمع کنیم که ما در از بین بردن آدمیت شریک نباشیم که پیش خدا شرمنده نباشیم

پیامبر صلی الله علیه وآله و سلم  تمام اعمالی که انسان را آدم می کند را با خود آورد که با انجام آنها به آدمیت میرسیم.

این انسان است که به آن عمل نمیکند و  کم کم زمینه انحراف های دیگر را فراهم می کند که نتیجه ی آن نابودی آدمیت است و در نتیجه فقط حیات مادی که پست ترین مرحله حیات است باقی می ماند (به جز حیات مادی حیات برزخی <کسی که چشم برزخی دارد به حیات برزخی رسیده> و عقلایی و ملکوتی و ... هم وجود دارد<برای اطلاعات بیشتر با کسانی که عرفان نظری بلدند بحث کنید و عرفان نظری با عرفان عملی تفاوت دارد> )

مثلا در دین فلان عمل حرام است و اگر من  آن حرام را در جلوی چشم دیگران انجام دهم :

1-دیگران را هم به آن عمل تشویق میکنم و  فرصت برای کسانی هم که به  دنبال فرصت برای انجام حرام بودند ایجاد میشود مثلا کسی که ریش میتراشد یا مانتوی نا مناسب می پو شد.

2-خواسته یا ناخواسته عملم باعث میشود زمینه ی انجام حرام در جامعه فراهم شود و چون من این کار را کردم در گناه همه کسانی که من باعث شدم آنها انجامش دهند شریکم

3-فراهم شدن زمینه ی انجام حرام یعنی من پست کاری میکنم که دیگر حکم خدا در جامعه ارزش نداشته باشد و به خاطر همین است که پیامبر صلی الله علیه وآله و سلم  که بی جهت کسی را لعن نمی فرمود زنان بد حجاب را لعن میکرد و لعن او تا ابد باقی است چون (مصطفی=برگزیده) نمرده چشم امثال من دیگر او را نمی بیند.

یک مثال:

حضرت زهرا سلام الله علیها تا آخر عمرش از (آنها)  راضی نشد  یکی از دلایلش هم این بود این انحرافی که (آنها)  بوجود آورده اند هرچه بیشتر بگذرد بیشتر میشود و انحراف از دین بیشتر میشود خودتان هم اگر بررسی کنید متوجه بدعتهایی که سنیان در دین آورده اند میشوید.

 الآن هم بهانه ی اصلی ای که با آن اسلام ستیزی میشود  اعمال طرفداران کسانی است که مولای خود را (آنها) میدانند و (آنها) و طرفدارانشان دینشان ناقص است چون پیامبر صلی الله علیه وآله و سلم  در 18 ذی حجه فرمود که امروز دینتان را کامل کردم و آنها به آن عمل نمی کنند.

 

/ 0 نظر / 21 بازدید