ریش بگذارید--با حجاب شوید---دین را درست منتقل کنید

ریش بگذارید تا دیگران هم تشویق به ریش گذاشتن شوند، و نه اینکه رفقای ریش تراشتان روی شما  تاثیر بگذارد که شما هم ریش خود را بزنید.

و اگر سخت است از دوستانی که شما را به حرام (مثل ریش تراشی) دعوت می کند فاصله بگیرید. 

ریش را به خاطر عمل به دستور خدا بگذارید ، و نه اینکه هر وقت در جامعه (مثلا در محرم و صفر)ریش مد شد ریش بگذارید و هر وقت از مد افتاد(مثلا در عید نوروز) ریشتان را بزنید.

حجابتان را رعایت کنید تا دیگران هم تشویق به حجاب شوند،  و نه اینکه رفقای بدحجابتان روی شما  تاثیر بگذارد که شما هم بد حجاب شوید. 

و  اگر سخت است از دوستانی که شما را به حرام (مثل بدحجابی) دعوت می کند فاصله بگیرید.

حجاب را به خاطر عمل به دستور خدا بگذارید ، و نه اینکه هر وقت در جامعه (مثلا در محرم و صفر)حجاب مد شد باحجاب شوید و هر وقت از مد افتاد(مثلا در عروسی) بد حجاب شوید . 

پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم ) اینهمه برای دین زحمت کشیدند.فرق امام علی علیه السلام به خاطر دین شکافته شد، پهلوی حضرت زهرا سلام الله علیه شکست ،امام حسن علیه السلام را مسموم کردند،بر سر امام حسین  علیه السلام در کربلا آن مصیبت عظیم وارد شد، امام سجاد علیه السلام را مسموم کردند، امام باقر علیه السلام را مسموم کردند، امام صادق علیه السلام را مسموم کردند،  امام  کاظم علیه السلام را مسموم کردند،  امام رضا علیه السلام را مسموم کردند،  امام محمد التقی علیه السلام را مسموم کردند،  امام علی النقی علیه السلام را مسموم کردند،  امام حسن عسکری علیه السلام را مسموم کردند، صاحب الزمان (علیه السلام) اینهمه سال در غیبت به سر می برند.

بزرگانی مثل حضرت عباس علیه السلام را به  آن وضع شهید کردند.

در زمانهایی که شیعه تحت کنترل بود اینهمه علمای دین زحمت کشیدند.

اینهمه اسلام شهید داد.اینهمه انقلاب شهید داد.

اینها برای این بود که دین را به آینده گان برسانند.به ما برسانند.

چرا زحمات آنها را هدر می دهید.

چرا با عمل نکردن به احکام دین آنرا در جامعه کم رنگ می کنید . چرا جامعه مسلمان را به رنگ جامعه کفار در می آورید.

الان بچه در خانه بی حجابان در ماهواره را می بیند و در جامعه بدحجابان را و در سینما بدحجابان را. او کی می تواند این احکام دین را یاد بگیرد و به آن عمل کند.

 الان ما وظیفه داریم آنرا حفظ کنیم و به آیندگان برسانیم. ما باید دین را به آیندگان برسانیم ، نه بی دینی را ، بدحجابی را ، ریش تراشی  و ....  

امام حسین علیه السلام برای احیای دین قیام کرد.

کیست که حسین علیه السلام را یاری کند. 

/ 1 نظر / 22 بازدید
رامین

سلام . زیبا بود . دوست عزیز تمام هم و غم امامان و پیامبران از جهل جماعت بود . فرهنگ بود نادانی آشکار بود نه ریش تراشیدن . عطار هفت شهر عشق را گشت ما هنوز اندر خم ریش خودیم .